دستگاه لیزر گوشی

سئو گوشی چیست؟

دستگاه لیزر تلفن همراه یا با صرفه سازی موتورهای کاوش گر برای گوشی دستگاه لیزر عبارت است از بهبود تجربه ی کاربر از بازدید وبسایت , از طریق نرم افزارهای browser تلفن همراه و اطمینان از این‌که وب سایت متبوع از روش نرم افزارهای موبایل و موتورهای جستجوگر تلفن همراه قابل دسترسی است .

اهمیت باصرفه سازی موتورهای جستجوگر موبایلی در چیست؟

همانطور که می دانید کاربرد تلفن های هوشمند در بین اقشار گوناگون جامعه روز به روز بیش تر میگردد . امروزه بیشتر جستجوها در فضای مجازی از طریق گوشی صورت می‌گیرد , به این ترتیب روشن است که ارتقای عملکرد و باصرفه سازی وبسایت ها به طریقی که در نرم افزارهای موبایل به بهترین صورت چشم شوند , روز جاری بیشتراز هر زمانی اهمیت دارااست . البته جستجوهای کاربران در موبایل , دیگر به به عبارتی روش ای که در دسکتاپ انجام میشد , وجود ندارد . در این جستجوها , آلرژی نسبت به زمان عمده است و به شیوه ی مینیمال تری فیس می گیرند , بدین ترتیب باید خود را با این تفاوت ها هماهنگ کنیم .
نوشته‌ی علمی ای با قضیه : ۶ ابزار با فایده برای باصرفه سازی تارنما ها در موتورهای جستجو گر گوشی دستگاه لیزر می‌تواند به شما کمک کند

اقدامات گوگل در سمت و سوی سئوی موبایلی

گوگل , مدتهاست که از اهمیت وبسایت های هماهنگ با نرم افزارهای گوشی , برای کاربران با خبر است و اقداماتی را دراین مورد دستگاه لیزر , در حق تقدم دستگاه لیزر قرار داده است . از ۱۹ نوامبر ۲۰۱۴ , گوگل برچسب دستگاه CNC – friendly را به نتایج جستجوهایی که از روش گوشی انجام می گردند بیش تر نموده است . این برچسب در لیست نتایج , به ابتدای متن وبسایت هایی افزوده میشود که با قابل انعطاف افزارهای موبایل بهینه سازی شده اند .

دستگاه لیزر تلفن همراه

اقدام دیگری که گوگل در این زمینه انجام بخشید این است که در ۲۱ آوریل ۲۰۱۵ , الگوریتم های خویش را به نحوی آپ تو دیت کرد که در جستجوهای موبایلی , نخستین صفحاتی که با قابل انعطاف افزارهای موبایل هماهنگ می باشند سناریو داده شوند . به‌این آپ دیت “ Mobilegeddon ” گفته می گردد .

نام این الگوریتم نسبتاً همه چی را در زمینه ی دست پخت تازه گوگل نشان می دهد . فرمول جدیدی که کاوش با گوشی های هوشمند را متحول خواهد کرد . حال همگی نگران این تغییر و تحول می باشند , وب سایت های دستگاه لیزر آنلاین همه نگران تاثیر این الگوریتم که دوست دار وبسایت های از صمیم قلب است می باشند . این الگوریتم به وبسایت هایی که در موبایل های هوشمند خوب تر دیده میگردند یاری می نماید بالاتر از وبسایت های دستگاه لیزر دیگر قرار بگیرند .